Талапкерге

Түлекке

ИнЕУ

Жаңалықтар

«Жас ұрпақтарға қамқорлық көрсету, сіздің қазіргі өміріңіз бен болашығыңыз менің саясатымның басты мәні болды. Әрбір жас қазақстандықтың жақсы білім алуға, жұмыс істеуге, отбасын құруға, өз баспанасын алуға мүмкіндігі бар»,- деді Нұрсұлтан Назарбаев 2017 жылғы 1 желтоқсанда Астанада өткен жастар форумында. Осыған ықпал етуге еліміздің әлеуметтік және білім беру институттарының барлығы жұмылдырылды.

ИнЕУ колледжінде бітіретін топтардың студенттері мен ИнЕУ оқытушыларының кәсіптік бағдар беретін кездесулері дәстүрге айналды.

Бүгінгі күні қоғам өмірі жаңа ұрпақты оқыту мен тәрбиелеу ісінде маңызды міндеттерді алға тартады. Мемлекетке денсаулығы мықты, батыл, қайратты, бастамашыл, тәртіпті, сауатты, оқуға ынтасы бар, елін қорғауға ынталы адамдар керек.

Біздің колледждің негізі міндеттерінің бірі өскелең ұрпақты тәрбиелеу болып табылады. Тәрбие үрдісінің маңызды бөлігі – патриоттық сезімді қалыптастыру және дамыту. Мұндай қасиетсіз тәрбие туралы да, толық жетілген тұлға туралы да айту қиын.

2-3 ақпанда Москва қаласында UAEJJF-ның бразилиялық Джиу- джитсу спорты бойынша ашық Еуропа Чемпионаты өтті.

Какенова Динаны жеңісімен құттықтаймыз! Біздің студент 49 салмақтағы әйелдер арасында Еуропа чемпионы атанды, ол финалда Ресей спортшысымен бақ таластырып, мерзімінен бұрын жеңіске жетті.

2 ақпанда колледждің кәсіптік бағдар беру жұмысы бағдарламасын іске асыру аясында экономикалық бөлімнің оқытушылары болашақ талапкерлер, №39 мектеп түлектерін қарсы алды.

Колледждің білім беру мүмкіндіктерін кеңейту оқу орны әкімшілік корпусының негізгі міндеттерінің бірі болып табылады. Колледждің материалдық-техникалық базасы оқу-тәрбие үрдісінің қажеттіліктерін толыққанды және сапалы қамтамасыз етеді, дегенмен уақыт оқу мен жұмыс істеуге жақсы жағдай жасау үшін қолданыстағы жабдықтарды жаңартуға байланысты өзекті міндеттерді алға тартады

20 және 28 қаңтарда Бизнес-колледж бен Павлодар көлік және коммуникациялар колледжінің спорт залында Павлодар қаласы колледждерінің оқытушылары арасында волейбол бойынша облыстық жарыс өтті.

26 қаңтарда ИнЕУ-дің спорт залында жыл сайын өтетін «Денсаулық және сергектік» жарысында үстел теннисінен оқытушылар арасындағы спартакиада өтті.

Алматы қаласында классикалық шахмат түрлері бойынша Қазақстан Чемпионаты аяқталды, оған еліміздің барлық жерінен 6 жастан бастап 18 жасқа дейінгі 736 ұл мен қыз қатысты.

2018 жылғы 19 ақпанда экономикалық бөлімнің студенттеріне арналған Ашық есік күндері іс-шарасына Павлодар қаласының жұмыс берушілері мен ИнЕУ оқытушылары шақырылды.

Шақырылған қонақтар арасында «Сентрас иншуранс» ҚК АҚ филиалының директоры Жилкибаева Г.Ж., «АТФ Банк» ЗҚ АҚ бөлім басшысы Сагитов Д.М., «Вайя-ка» ЖШС директоры Долтес Г.Н., «Империал» СҮ басшысы Дяк А.Г. болды. Университеттен келгендер: э.ғ.к., профессор Алтайбаева Ж.К., экономика магистрі Кайдарова А.Т., аға оқытушы Темирбаева К.Ж.

Боксты тек ерлердің ісі деп тану кезеңі баяғыда өтті. Қазір осындай ауыр спорт түрімен әйелдер де айналысатын болды. Әйелдер арасындағы әр түрлі деңгейдегі турнирлер, жергілікті деңгейден бастап халықаралық деңгейге дейін жыл сайын әр түрлі елдерде өткізіледі.

Халықаралық «Әйелдер арасындағы ұлт кубогы» турнирі Сомбор (Сербия) қаласында 9 қаңтардан бастап 15 қаңтарға дейін өтті. Турнирге әлемнің 28 елінен жетекші спортшылар қатысты, олар Болгария, Қытай, Монғолия, Үндістан, Румыния, Украина, Қазақстан және тағы басқа.

Page 1 of 45

« Ақпан 2018 »
Ду Сей Сә Бе Жұ Сен Же

Қазір 1420 қонақ және Бірде бір тіркелген қолданушы жоқ сайтта отыр

© 2017 ИнЕУ. Барлық құқықтары қорғалған.

140003, Қазақстан Республикасы, Павлодар қ., Ломов көш. 45, +7(7182)34-53-39, моб/WhatsApp: +7(747)824-43-67