Талапкерге

Түлекке

ИнЕУ

Жаңалықтар

ИнЕУЖК мәртебесі колледждің барлық қызметкерлеріне жаңа міндеттер жүктеп қана қоймайды, сонымен қатар студенттер мен талапкерлерге жаңа мүмкіндіктер ұсынады.

ИнЕУЖК директоры Таженов Ш.А. өз сөзінде ойын келесідей білдірді: колледжде білім алу көбінесе тәжірибеге негізделіп, студенттер тәжірибелік білім мен құзіреттіліктерді меңгереді, теориялық сабақтар да қатар жүреді.

14-19 мамырда Вантаа қаласында (Финляндия) пауэрлифтинг бойынша Әлем чемпионаты өтті. Жарыстарға бүкіл әлемнің ең мықты спортшылары қатысты!

Қазақстанның намысын танымал спортшы, біздің колледждің студенті, пауэрлифтинг бойынша спорт шебері Нуркенова Асель (ФС 246 тобы) қорғады. Асель «классикалық жатып көтеру» жаттығуларында жасөспірімдер тобында қатысты.

13-14 мамырда Шымкентте жеңіл атлетикадан Қазақстанның жастар арасындағы чемпионаты өтті. Екі күндік чемпионат бүкіл Қазақстан бойынша көптеген қатысушыларды біріктірді. Жарыстар бағдарламасында жеңіл атлетиканың барлық түрлері қамтылған.

Павлодар облысының намысын 2001-2002 ж.т. біздің колледждің жеңіл атлетика спортшысы, «Дене тәрбиесі және спорт» мамандығының, ФС-117 тобының студенті Еремеевская Татьяна қорғады. Татьянаның жасы бойынша 253 спортшы жарысқа қатысуға ниет білдірген.

Халықаралық Отбасы күнін тойлау аясында техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының барлығында іс-шаралар ұйымдастырылды. Студенттермен дәрігерлер, салауатты өмір салтын насихаттаушылар, сауықтыру орталықтарының мамандары, спорт қайраткерлері кездесті.

Дөңгелек үстел отырысында ИнЕУ жоғары колледжі фанаттық спорттық қозғалысты ұйымдастыру бастамасын ұсынды.

ИнЕУК оқытушылары мен студенттері жанкүйерлер фанклубына белсенді қатысушылар болады.

2018 жылғы 16 мамырда Инновациялық Еуразия университетінің Екібастұз колледжінде «Эврика» IІ Облыстық ғылыми-практикалық конференциясы өткізілді, оған Павлодар облысының колледждерінен көп студенттер қатысты. ИнЕУ колледжінен 17 студент осы ғылыми форумға барып, өз ғылыми еңбектерін ұсынды.

Алматы қаласында ерлер арасындағы классикалық шахмат бойынша Қазақстан Чемпионатының финалы аяқталды.

Финалға шахмат бойынша Халықаралық дәрежедегі спорт шебері, ИнЕУ колледжі ФС-426 тобының студенті Махнев Денис қатысты.

Турнир 11 кезеңнен тұрды. Денистің бәсекелестері болып Халықаралық дәрежедегі төрт гроссмейстер белгіленді, екеуі Халықаралық дәрежедегі шебер, бесеуі ФИДЕ шеберлері және біреуі спорт шеберіне үміткер болды.

12 мамырда Павлодар қаласының Орталық стадионында оқытушылар арасындағы «Денсаулық және сергектік» жарысының кезекті кезеңі өтті, осы жолы жеңіл атлетика жүгірісі бойынша болды.

Жарыс әр түрлі колледжден 40 аса қатысушыны жинады.

Индияның Удайпур қаласында 1 мамырдан бастап 6 мамырға дейін пауэрлифтинг бойынша жасөспірімдер, ерлер, әйелдер және ардагерлер арасында Азия Чемпионаты өтті. Чемпион атағын алуға Азия елдерінен үш жүз спортшы бақтарын сынады: Қазақстан, Өзбекстан, Қырғызстан, Жапония,, Араб Әмірлігі, Тәжікстан, Түркіменстан, Ауғанстан, Сингапур, Индонезия, Австралия, Сирия және т.б.

Жеңіс Күні және Сталинград шайқасындағы жеңіске 75 жыл толуына орай 5 мамырда ИнЕУ-дің салтанат залында салтанатты іс-шара өтті.

Қонақтарды ИнЕУ ректоры, экономика ғылымдарының докторы Баяндин М.А. және колледж директоры Қазақстан Республикасының ағарту саласының үздігі Таженов Ш.А. құттықтады.

ЖОО-ның басшысы майданда соғыс өртінің ортасында жүріп, жеңісті жақындатуда өз өмірін қиған ерлерді және тылда еңбек еткен азаматтарды мәңгі есте сақтау – бүгінгі ұрпақтың міндеті екендігін айтып өтті. Қазіргі ұрпақтың парызы – бейбіт өмірді сақтап, ата-баба ерлігін мәңгі дәріптеу болып табылады.

Page 1 of 49

« Мамыр 2018 »
Ду Сей Сә Бе Жұ Сен Же

Қазір 868 қонақ және Бірде бір тіркелген қолданушы жоқ сайтта отыр

Официальный сайт Президента Республики Казахстан Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Павлодар облысы әкімдігінің сайты Мемлекеттік портал Павлодар облысының Білім беру басқармасы ҚР Президенті Н.Назарбаевтың Жолдауы.  «Қазақстан-2050» СТРАТЕГИЯСЫ Мемлекеттік рәмізде

© 2018 ИнЕУ. Барлық құқықтары қорғалған.

140003, Қазақстан Республикасы, Павлодар қ., Ломов көш. 45, +7(7182)34-53-39, моб/WhatsApp: +7(747)824-43-67