Талапкерге

Түлекке

ИнЕУ

Жаңалықтар

6-17 маусымда Калгари қаласында (Канада) ардагерлер, жастар мен жасөспірімдер арасында IPF (Халықаралық пауэрлифтинг федерациясы) бойынша пауэрлифтингтен әлем чемпионаты өтті. Байқауға әртүрлі елдерден 500-ден астам спортшы қатысты.

Оқу жылы бойы колледж оқытушылары арасында облыстық олимпиада өтті. Жарыстар дене шынықтыру мен спортты денсаулықты сақтау және нығайту және мұғалімдердің тиімділігі мен әлеуметтік белсенділігін арттыру құралы ретінде тарату мақсатында өткізілді.

ИнЕУ Жоғары колледжі Олимпиадаға алғаш рет қатысып, жеке чемпионатта айтарлықтай нәтижелерге қол жеткізді.

Облыстық дене шынықтыру және спорт орталығы оқу жылы бойы колледж студенттері арасында XVII облыстық спартакиада ұйымдастырды. Бұл спорттық іс-шара бұқаралық спорт түрінен, дене шынықтырумен және спортпен айналысатын барлық колледждерден мыңдаған жастарды қамтиды. 2017-2018 оқу жылында жарысқа 11 ерлер командасы және 8 қыздар тобы қатысты.

9-мамырдан 3-ші маусымға дейін Тараз қаласында кермесеріппелі гимнастика бойынша ересектер арасындағы Қазақстан чемпионаты өтті («Акробатикалық жолда секіру», «Батутта секіру»). Республикалық чемпионатқа Қазақстанның он облысынан 100-ден астам спортшы келді. Шымкент, Қарағанды, Павлодар, Астана, Алматы, Өскемен, Петропавл, Ақтөбе, Тараз және ШҚО қалалары ұсынылды.

4 маусымда тойланатын Қазақстан Республикасының мемлекеттік рәміздер күні – ұлт бірлігін, еліміздің құндылықтары мен жетістіктерін насихаттайтын мереке.

ИнЕУ Жоғары Колледжі түлектерінің жұмысқа орналасуына көмек көрсету үшін оқу үрдісіне оқыту курстары енгізілді, онда студенттерге өздерінің негізгі мамандықтарына қосымша біліктілік алуға мүмкіндік беріледі.

«Майдан Жолы» іздеу жасағы 10 жылдан бері жұмыс істеп келеді. Құрамында электролиз зауытының оқытушылары мен қызметкерлері, студенттер мен мәдениет қызметкерлері Ұлы Отан соғысы шайқастарында қайтыс болған отандастарымызды құрметпен еске түсіретіндер бар. Олардың ізгі миссиясы - жоғалған және қаза болған қазақстандықтардың есімдерін қайтару және олардың есімдерін сақтау. Осы 10 жыл ішінде жерленгендердің 234 - Ресей, Украина, Белоруссия аумағында қайта қалпына келтірілді.

Тараз қаласында спорттық акробатика бойынша ересек жасөспірімдер арасында Қазақстан чемпионаты және жастар арасында спорттық акробатиканың жеке жаттығулары бойынша Чемпионат аяқталды. Байқауға Қазақстанның 9 аймағынан 150-ден астам спортшылар қатысты. Біздің колледждің ФС 117 тобының студенті, спорттық акробатика бойынша спорт шебері Балтабаев Диасты және оның серіктесі Сыздыкова Жанеркені 12-18 жас шамасындағы спортшылар арасында 2 орын иеленгенімен құттықтаймыз. Павлодар спортшылары командалық есепте 1 орын алды, 2 және 3 орынды Алматы мен Қарағандыдан келген акробаттар бөлісті. Диас пен Жанерке өздерін үздік көрсетті! Жарайсыңдар!

«Сіз пейнтбол ойнадыңыз ба? Жоқ? Пейнтбол клубындағы демалыс жақсы көңіл-күй мен ұмытылмас күндер сыйлайды», - дейді ФС-216 тобының студенттері мен кураторы, олар демалыс күнін тиімді өткізу үшін Павлодар ауылының шаңғы базасына барды.

Еліміздің ертеңі бүгінгі жас ұрпақтың қолында,

ал жас ұрпақтың тағдыры ұстаздардың қолында.

Н.Ә.Назарбаев

Әрбір елдің болашағы, қазіргі жастардың қолында, яғни білімді жастардың қолында.

Page 1 of 50

« Тамыз 2018 »
Ду Сей Сә Бе Жұ Сен Же

Қазір 1592 қонақ және Бірде бір тіркелген қолданушы жоқ сайтта отыр

Официальный сайт Президента Республики Казахстан Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Павлодар облысы әкімдігінің сайты Мемлекеттік портал Павлодар облысының Білім беру басқармасы ҚР Президенті Н.Назарбаевтың Жолдауы.  «Қазақстан-2050» СТРАТЕГИЯСЫ Мемлекеттік рәмізде

© 2018 ИнЕУ. Барлық құқықтары қорғалған.

140003, Қазақстан Республикасы, Павлодар қ., Ломов көш. 45, +7(7182)67-30-70, +7(7182)67-30-50